Teaduse populariseerija Tervist edendav kool Mõisakool Kiusamisvaba kool põhitaseme märgisHea kooli teerajaja 2019 Hea kooli edendaja 2020
Tagasi Kooli e-külalistund 1.–3. klassi õpilastele 10.12.

10. detsembril toimus 1.–3. klassi õpilastele Tagasi Kooli e-külalistund „Kuidas tantsida "Oige ja vasembat"?“.

Ühises virtuaalses klassiruumis õpetas Agne Kurrikoff-Herman lastele esimese osa tantsust "Oige ja vasemba". Saadi teada, mis on rahvatants ja kogeti positiivset kogemust tantsimisest. Tunni teema taust: Eesti laulu- ja tantsupeo 150. juubeliaasta lõpul tutvustada lähemalt laulu- ja tantsupeo liikumist, väärtusi ja traditsiooni.

Viimati uuendatud ( kolmapäev, 11 detsember 2019 )