Teaduse populariseerija Tervist edendav kool Mõisakool Kiusamisvaba kool põhitaseme märgisHea kooli teerajaja 2019 Hea kooli edendaja 2020
Õppeaasta 2019/2020
KiVa-päev, valmis ühistöö „Sõpruse pannoo“, 18.10

Viimati uuendatud ( esmaspäev, 04 november 2019 )

1-5. klassi ettelugemisepäev teemal "Heal meelel ja ilusal keelel", 17.10

1–5. klassi ettelugemisepäev teemal „Heal meelel ja ilusal keelel“ 1–5. klassi ettelugemisepäev teemal „Heal meelel ja ilusal keelel“ 1–5. klassi ettelugemisepäev teemal „Heal meelel ja ilusal keelel“ 1–5. klassi ettelugemisepäev teemal „Heal meelel ja ilusal keelel“ 1–5. klassi ettelugemisepäev teemal „Heal meelel ja ilusal keelel“ 1–5. klassi ettelugemisepäev teemal „Heal meelel ja ilusal keelel“ 1–5. klassi ettelugemisepäev teemal „Heal meelel ja ilusal keelel“

Maal elamise päev 28.09.19

Maakondlikul 4. klasside ettelugemisepäeval osales meie koolist Lisette, 10.10

Maakondlikul 4. klasside ettelugemisepäeval osales meie koolist Lisette Maakondlikul 4. klasside ettelugemisepäeval osales meie koolist Lisette

Ettevõtlusnädala raames külastas 7-9. klass külastas ettevõtet Enics Elvas, 08.10

Ettevõtlusnädala raames külastas 7-9. klass külastas ettevõtet Enics Elvas Ettevõtlusnädala raames külastas 7-9. klass külastas ettevõtet Enics Elvas Ettevõtlusnädala raames külastas 7-9. klass külastas ettevõtet Enics Elvas Ettevõtlusnädala raames külastas 7-9. klass külastas ettevõtet Enics Elvas Ettevõtlusnädala raames külastas 7-9. klass külastas ettevõtet Enics Elvas Ettevõtlusnädala raames külastas 7-9. klass külastas ettevõtet Enics Elvas

<< Algus < Eelmine 1 2 3 4 5 Järgmine > Lõpp >>

Tulemusi 28 - 36 - 39