Teaduse populariseerija Palupera Põhikool on edukalt läbinud Digikiirendi programmi 2021 Mõisakool Kiusamisvaba kool põhitaseme märgis Tervist edendav kool
Hea kooli teerajaja 2019 Hea kooli edendaja 2021 Taimne teisipäev
Õppeaasta 2019/2020
Markeerimisprojekt „Peatu, vaata, veendu!“ 18.10.19

Markeerimisprojekt „Peatu, vaata, veendu!“ Markeerimisprojekt „Peatu, vaata, veendu!“ Markeerimisprojekt „Peatu, vaata, veendu!“ Markeerimisprojekt „Peatu, vaata, veendu!“ Markeerimisprojekt „Peatu, vaata, veendu!“

KiVa-päev, valmis ühistöö „Sõpruse pannoo“, 18.10

Viimati uuendatud ( esmaspäev, 04 november 2019 )

1-5. klassi ettelugemisepäev teemal "Heal meelel ja ilusal keelel", 17.10

1–5. klassi ettelugemisepäev teemal „Heal meelel ja ilusal keelel“ 1–5. klassi ettelugemisepäev teemal „Heal meelel ja ilusal keelel“ 1–5. klassi ettelugemisepäev teemal „Heal meelel ja ilusal keelel“ 1–5. klassi ettelugemisepäev teemal „Heal meelel ja ilusal keelel“ 1–5. klassi ettelugemisepäev teemal „Heal meelel ja ilusal keelel“ 1–5. klassi ettelugemisepäev teemal „Heal meelel ja ilusal keelel“ 1–5. klassi ettelugemisepäev teemal „Heal meelel ja ilusal keelel“

Maal elamise päev 28.09.19

Maakondlikul 4. klasside ettelugemisepäeval osales meie koolist Lisette, 10.10

Maakondlikul 4. klasside ettelugemisepäeval osales meie koolist Lisette Maakondlikul 4. klasside ettelugemisepäeval osales meie koolist Lisette

<< Algus < Eelmine 1 2 3 4 5 Järgmine > Lõpp >>

Tulemusi 28 - 36 - 40
Palupera Põhikool, Palupera küla 67511, Elva vald, Tartumaa.