Teaduse populariseerija Tervist edendav kool Mõisakool Kiusamisvaba kool
Õppeaasta 2017/2018
Palupera mõisakooli roosid õitsevad ka sel suvel kenasti

Palupera mõisakooli roosipeenar Palupera mõisakooli roosipeenar

Viimati uuendatud ( neljapäev, 26 juuli 2018 )

Viimase koolikella aktus, 22.05

8. klass korraldas üheksandikele „kiireksami“ 9. klass eksamiootuses Koolipere aktusesaalis

Viimati uuendatud ( neljapäev, 24 mai 2018 )

Palupera kool õpilaskonverentsil

Andres, Noora-Liisa, Natalie ja Roosi 5. klassist ning Triinu, Kadri, Marite-Marielle ja Eve 7. klassist osalesid ettekannetega Hans Eineri eestikeelsele koolile pühendatud III õpilaskonverentsil Valga põhikoolis.
5. klass tegi ettekande klassi projektidest pealkirjaga "Tegutsedes õpin samuti".
7. klass tegi ettekande klassi kinokülastus- ja filmieelistusalasest uurimusest meie kooli teise ja kolmanda kooliastme õpilaste hulgas pealkirjaga "Kas film või seriaal?" Kas õudukas või multikas?"

Viimati uuendatud ( reede, 18 mai 2018 )

Mõisapargi teatejooks, 11.05.2018

1.-3. klassi start 1.-3. klassi finiš 4. ja 5. klassi jooks 7.-9. klassi start Auhindade jagamine

Viimati uuendatud ( esmaspäev, 14 mai 2018 )